Jesteśmy w III etapie konkursu Blog Roku 2013 !!!
dostępne języki: itpl

Dziękujemy za wysiłek i wsparcie w głosowaniu na nasz blog w konkursie Blog Roku 2013. Dzięki Waszym głosom znaleźliśmy się wśród dziesięciu blogów w kategorii „Profesjonalne i firmowe” – na ponad dwieście uczestniczących w tej grupie – która awansowała do następnego etapu konkursu!

Dziękujemy każdemu z osobna i mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie nowym etapem w „życiu” bloga. Teraz liczy się Wasza aktywność: czytajcie, komentujcie, piszcie. Zamieszczajcie komentarze, like’i, share’y!

Hanna & Salvatore

spumante

Komentarze
 • Koza napisał(a):

  Super, gratulacje!

 • StrefaKulturalnejJazdy.pl napisał(a):

  Naprawdę świetny blog, aż miło się czyta!

 • Salvo napisał(a):

  Teraz trwa ranking blogów. Ważne są więc aktywność i zaangażowanie czytelników poprzez polubienia i komentarze wpisów na profilach na Facebook i w innych serwisach. Prosimy też o umieszczanie wpisów o blogu z podaniem linka do niego http://www.puenta.eu/blog/ na swoich stronach i blogach.

 • AGAWA napisał(a):

  Gratuluję, blog jest bardzo ciekawy
  polecam go znajomym, zwłaszcza filologom
  🙂

 • Hanka napisał(a):

  Poznałam Was na Festiwalu Powiślenia 2013 !
  Jak to fajnie znać dobrze obce języki. Są one przepustką do świata i ludzi. Dają ogromną satysfakcję. Sama kiedyś nie mogłam się przełamać by mówić !
  Ale gdy przyszła konieczność to lody się przełamały !
  Życzę pomyślności ! Przyjemnie Was czytać !
  Poleciłam Wasz blog mojej siostrze, która mieszkała wiele lat w Słonecznej Italii i uczy włoskiego w Polsce. Gratulacje i uszanowanie !

 • Monika napisał(a):

  Wasz blog jest nie tylko pouczający i ciekawy, ale także bardzo sympatyczny i ciepły, taki przyjazny, nawet uśmiechnięty. Że pouczający i ciekawy – mogę stwierdzić jako wieloletni lektor jęz. angielskiego, tłumacz i dziennikarz. Że ciepły i przyjazny – jako ja, osoba prywatna. Sporo wędruję po internecie, ale drugiego takiego blogu nie widziałam. Z Puentą.EU po prostu warto się zaprzyjaźnić i do niej zaglądać. Gratuluję autorom pomysłu i realizacji.Niechaj Wasz blog dalej rozwija się pomyślnie!

 • Joanna napisał(a):

  Gratulacje! Cieszę się bardzo z przejścia blogu do następnego etapu konkursu. Tym bardziej że – jak zauważyłam, zaglądając na stronę organizatorów – jest to jedyny „czysto” humanistyczny blog, inne są blogami z pogranicza, a to ekonomii, a to sportu czy jeszcze innych dziedzin. Problemy związane z nauką i nauczaniem języków interesują mnie od dawna, jestem co prawda z wykształcenia slawistką, ale nie jest mi obcy angielski i ostatnio włoski, którego zaczęłam się uczyć w dość późnym jak na naukę języków wieku. Ciekawi mnie również problem wielojęzyczności, nawet nie tyle w rodzinie, jako że nie mam bezpośrednio do czynienia z takimi sytuacjami, ile wielojęzyczności na terenach pogranicza i styku kilku kultur, kilku języków. Mam nadzieję, że i na takie opowieści będę wkrótce trafiała na stronach tego blogu. Wszystkiego dobrego dla autorów! Na pewno będę tu często zaglądać, jak to robiłam do tej pory.

 • Dodaj Komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  ok
 • Autorzy postów

 • Popular articles

 • Najnowsze komentarze

 • Archives