And the Oscar goes to …
dostępne języki: itpl

Wczoraj, podczas uroczystej Gali, przyznano tytuł Bloga Roku 2013 i ogłoszono zwycięzców w poszczególnych kategoriach konkursu, organizowanego już od kilku lat przez portal onet.pl.

Mimo że nie znaleźliśmy się wśród nagrodzonych, jesteśmy bardzo zadowoleni z samej nominacji do tytułu Bloga Roku 2013.  Wskazanie naszego projektu jako jednego z trzech w kategorii “Profesjonalne i firmowe”, w której początkowo konkurowało ponad 200 autorów, nierzadko prawdziwych profesjonalistów w swoich dziedzinach, uznajemy za ogromne wyróżnienie. Co nie mniej ważne, wiele nauczyliśmy się w kategorii “Jak żyć w Internecie” 🙂 i z tej bezcennej wiedzy będziemy teraz korzystać. Sam konkurs był nieoczekiwaną i wspaniałą okazją promocji naszego bloga i pozwolił nam przekonać się, jak wielu mamy już czytelników.

Gratulujemy zwycięzcom – zwłaszcza Blogowi Roku 2013, który dowodzi, że w sieci jest miejsce na bardzo wartościowe projekty (sprawdźcie sami!). Dziękujemy jurorom, dzięki którym zaszliśmy tak daleko w konkursowych zmaganiach. I dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy na nas głosowali – za wsparcie i niestrudzone kibicowanie. Dochód z wysłanych przez Was SMS-ów został przekazany Fundacji Gajusz, pomagającej nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Autorów i komentatorów, którzy pozwalają nam spojrzeć na świat języków obcych z innego punktu widzenia.

Zapraszamy do odwiedzania naszych stron i promowania Bloga “Jednym słowem” wśród Waszych znajomych, kolegów, przyjaciół. Już wkrótce powiemy o nowych projektach, nie tylko w sferze wirtualnej!

Hania & Salvo

Vincitori

Komentarze
 • Krzysztof Korczak napisał(a):

  Drodzy Haniu i Salvatore,
  Śledzę Waszą rywalizację o tytuł blogu roku (bloga? blogu? – wychodzi ze mnie nieuctwo) z zapartym tchem.

  Osiągnęliście naprawdę wielki sukces. Dla tak młodej inicjatywy pokonanie ponad 200 innych blogów było wielkim sukcesem, jakiego się prawdę powiedziawszy nie spodziewałem. To, że dostaliście się do finałowej trójki jest jeszcze większym osiągnięciem. Pokazuje, że jak ktoś ma prawdziwą pasję, determinację, wiarę i napęd do działania, to wszystko można zdziałać. To naprawdę budujący i inspirujący przykład.

  Z całego serca Wam gratuluję!

  Krzysztof

 • Beata Patoka napisał(a):

  Haniu i Salvatore,
  szczerze gratuluję i wyrażam podziw dla osiągnięcia. Bo oto, nie dalej jak w czerwcu, w miłych okolicznościach, świętowaliśmy inaugurację Waszego bloga, który już w kilka miesięcy później staje do rywalizacji o ten zaszczytny tytuł. I, mimo że nie zdobywa głównej nagrody, to osiąga duży sukces.
  Serdecznie gratuluję i śledzę Wasze dalsze poczynania
  Beata

 • Basia P. napisał(a):

  Haniu i Salvatore,
  Gratuluje wielkiego sukcesu! Rozumiem, że za rok ruszacie do kolejnej bitwy bogatsi o tegoroczne doświadczenia! Będziemy Was wspierać na tej drodze. Koniec jednej gry jest wszak początkiem nowej:)
  Pozdrawiam, Basia

 • Dodaj Komentarz

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  ok
 • Autorzy postów

 • Popular articles

 • Najnowsze komentarze

 • Archives